niedziela, 5 października 2008

Sukces, jak go osiągnąć?

Sukces

Co to tak w ogóle jest? Według mnie jest to dążenie do celu i zdobywanie go. To jest właśnie sukces w uproszczonej wersji. Oczywiście to jest tylko moje spojrzenie na ten temat, każdy może mieć inne.

Różne wymiary sukcesu

Ale dla każdego sukces to co innego. Np. dla Billa sukcesem będzie sprzedanie więcej produktów, a dla Ani poznanie miłości swojego życia. Cóż widać już chyba różnice.

Jak osiągnąć sukces?

Niektórzy stawiają sukces jako marzenie, czyli wymyślają sobie co chcą zdobyć i nic w tym kierunku nie robią. Ale są i tacy co stawiają sobie cel i małymi krokami do niego się zbliżają, w końcu uzyskując sukces. Jedni dojdą tą metodą szybciej drudzy wolniej do tego sukcesu.
Ten artykuł ma właśnie na celu, abyście wy byli tymi, którzy osiągają sukcesy na drodze zawodowej, jak i prywatnej.

Metoda

Według mnie najlepszym ,,przepisem'' na sukces jest ,, metoda małych kroczków’’, jeżeli w ogóle ,,przepis na sukces istnieje''. Jak już ją wcześniej wspominałem, a polega ona tym, że stawiamy sobie cel i do niego dążymy.
Pokaże to na przykładzie. Kilkanaście lat temu wszyscy mówili, że potrzebne są programy komputerowe. Bill Gates nie czekał. Zaczął programować, postawił sobie cel i do niego dążył, a teraz jest miliarderem, jak wszyscy chyba wiemy. Osiągnął sukces. Takich ludzi jest bardzo wielu. A więc, tak samo i my powinniśmy stawiać sobie cele i do nich dążyć. Po prostu krótka piłka, cel-> sukcesywne myślenie jak go osiągnąć-> praca nad sukcesem -> SUKCES

Zachęcam do osiągania sukcesów!
--
Bliżej sukcesu, jak osiągnąć sukces?

dodajdo.com

Brak komentarzy: