sobota, 13 grudnia 2008

Naucz się myśleć pozytywnie - Pokoloruj swój świat

Żyjąc z dnia na dzień, rzadko mamy czas zastanowić się nawet nad tym czego tak naprawdę chcielibyśmy, a co dopiero pogłębiać wiedzę z zakresu rozwoju umysłu.

Każdy ma swoje życie, lecz wielu ludziom wydaje się, iż muszą żyć tak jak narzucają im inni ludzie.
Mała świadomość tego iż każdy z nas jest artystą, który jest w stanie ukształtować swoje życie tak jak tego pragnie, sprawia, że ludzie są nieszczęśliwi.

Umysł każdego człowieka jest niesamowity, praca nad nim nie jest prosta, ale zapewniam, że każda chwila wysiłku jest warta efektów jakie pojawią się.
W każdym człowieku tkwią moce, które zależnie od sposobu jego myślenia będą tworzyć, bądź burzyć jego świat, który go otacza.
Staraj się wystrzegać negatywnego myślenia o niedostatku, problemach, chorobie, bo takie myślenie powoduje, iż dostajesz tego jeszcze więcej, a przecież tego właśnie nie chcesz, prawda??

Kluczem do dobrobytu i dostatku w każdej dziedzinie jest nauczenie się myśleć odpowiednio – a znaczy to że musisz nauczyć się utrzymywać w swoim umyśle pozytywne myśli i obrazy.
Musisz nauczyć się zastępować negatywne myśli pozytywnymi.

Wyrób w sobie nawyk pozytywnego myślenia, bądź przekonany o tym, iż wszystko czego sobie zażyczysz spełni się i pracuj wytrwale, aby zdobyć to czego pragniesz.
Siła pozytywnych myśli ma w sobie niesamowitą moc.
Twoje myśli determinują twoje nastawienie do wielu spraw.
Łatwo jest widzieć we wszystkim problem, ale czy koncentrując się na negatywnych rzeczach czujesz się szczęśliwszy?
Nie trać czasu na negatywne myślenie! Naucz się myśleć pozytywnie, a twoje życie stanie się wspaniałe!


--
Autorka - Elżbieta Maszke
WWW.E-SUKCES.COM.PL
Książka autorki - Odwieczne Prawa Życia

dodajdo.com

Brak komentarzy: