środa, 28 marca 2012

To jeszcze nie koniec...

Pomimo tego, że od przenosin bloga minęło już naprawdę sporo czasu, to jednak nie oznacza, że go zamknąłem na zawsze. Postanowiłem lekko odświeżyć ideę centrum doskonalenia. Przez te dwa lata naprawdę sporo się zmieniło, zarówno w moim działaniu, w moich przekonaniach, w moim spojrzeniu na życie. Będę tutaj pisał raz na jakiś czas tak abyś mógł przeczytać moje publikacje.

Tematyka pozostanie niezmieniona, z pewnością najwięcej przeczytasz o motywacji, motywowaniu, rozwoju osobistym i karierze. Nie wykluczam jednak tego, że będę poruszał inne zupełnie odmienne tematy takie jak humor, polityka czy finanse. Z biegiem czasu zarówno ilość jak i szerokość moich zainteresowań stale ulega zmianie, a co za tym idzie zmienia się forma w jakiej piszę. Mam nadzieję, że się nie zrazisz.

Ponadto dla wszystkich tych, którzy chcieliby podzielić się swoimi publikacjami z zakresu motywacji, rozwoju osobistego czy psychologii oświadczam, iż mogą do mnie pisać. Jeżeli artykuł będzie dobrej jakości, jeżeli będę zgadzał się z większością przekonań zawartych w tekście – chętnie opublikuję Twój tekst. Bądź zatem odważny i pokaż mi, że jesteś dobry w pisaniu. Mam nadzieję, że nasza potencjalna współpraca będzie dobrze przebiegać i że oboje będziemy zadowoleni z wyników naszej pracy.

dodajdo.com

4 komentarze:

Dominika pisze...

Twój blog jest super ;)

Remonty Gdańsk pisze...

Dobry wpis. Znalazłem Twojego bloga w google.

remonty Wrocław pisze...

Masz dobre zdanie na różne tematy.

Bariery drogowe pisze...

Warto wgłębić się w artykuły na Twoim blogu :)